Bahçe Özellik

Tamamı 50 cm kalınlığında taş duvarla çevrili bahçe
size ve yakınlarınıza tam güvenlikli bir yaşam alanı sunmaktadır.

Bahçe büyüklüğü 650 m2’dir. Villa oturum alanı sadece 96 m2 olduğu için yeterli bahçe alanı kalmakta, iyi bir peyzaj uygulaması ile her türlükullanıma uygun mekanlar üretmek mümkün olmaktadır.Villanın 8m olan en kısmında, 8m genişliğinde 4m eninde bir yüzme havuzu yer almaktadır. Serapool malzeme kullanılarak inşaa edilmiştir. 4 saatte bir tüm havuz suyunu filtre eden güçlü motoru sayesinde pırıl pırıl ve hijyenik bir yüzme suyu elde edilmektedir.

Bahçenin diğer köşesinde ise tek potalı bir basketbol sahası vardır. Özellikle gençlerin iyi vakit geçirdikleri bu alanın ön kısmında 2 aracın parkedilebileceği açık otopark alanı bulunmaktadır.

Havuzun etrafı çimle kaplı olup çim alanın ortasında yer alan hobi bahçesi, her türlü çiçeği yetiştirebileceğiniz en keyifli yerdir. Bahçe sulama ve fıskiye sistemleri tam otomatiktir. 185m derinlikten gelen bol, soğuk ve ucuz su bahçe ile uğraşmayı daha keyifli hale getirmektedir.


Tam korunaklı yüzme havuzu

Havuzun etrafı 4-5m yüksekliğe ulaşan leylandi ağaçları ile çevrilidir. Bu sayede tamamen korunakılı hale gelen havuz, en muhafazakar aileler tarafından bile rahatça kullanılabilmektedir


Havuzun alt tarafında şev taşları ile çevrili meyve bahçesi bulunmaktadır. Bu kısımda, bir çoğumuzun unutmaya başladığı, dalından meyve yemenin doyumsuz zevkini tadabilirsiniz.

Evin arka kısmında bulunan deponun önünü ise yıllanmış ortancalar süslemektedir. Çiçeklerinizi, çimlerinizi. meyve ve sebze bahçenizi isterseniz tam otomatik fıskiye ve damlama sistemleri ile sulayın, isterseniz takın hortumu kendiniz elle sulayın. 10 tonluk su deposu ve güçlü hidrofor, size ihtiyacınız olan suyu sağlayacaktır.

Her türlü organik yaz-kış sebzelerini yetiştirebileceğiniz sebze bahçeniz de villanın hemen girişinde, sağ kısımda yer almaktadır.

Mike Remmers Jersey